Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie

 Niedziela Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021 r.

  1. W najbliższą sobotę nabożeństwo w intencji rodzin. O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, różaniec, adoracja w ciszy. O 17.00 msza św. w intencji rodzin, po niej modlitwa o poświęcenie wody, soli i oleju (te sakramentalia chronią nasze życie), następnie modlitwa o uzdrowienie i błogosławieństwo. Zapraszamy rodziny, a także wszystkich, którzy pragną się pomodlić za swoje rodziny.
  2. Dziękujemy za ofiary na nasze renowacje: bezimienna 50 zł, 100 zł i 3×200 zł oraz wpłaty na konto: Rafał Kontkowski 100 zł i Dariusz Jawniak 100 zł, Hanna de Sas Stupnicka 200 zł oraz bezimienne 150 zł i 5000 zł. Dziękujemy Wam z całego serca za to, że dzięki Wam nasz kościół pięknieje. Zakupiliśmy tuby, na które w przyszłości zwiniemy obrazy z prezbiterium, a następnie postawimy rusztowania, aby prowadzić renowacje ołtarza głównego i sztukaterii.
  3. Ofiary składane przy żłóbku są przeznaczone na „Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego”.
  4. Życzymy Wam błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Dobrej Rady módlmy się za nasze rodziny …  – Pod Twoją Obronę….