Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela po Uroczystości Narodzenia Pańskiego

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 3 stycznia 2021 r.

  1. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek mszy świętych, jak w niedzielę. Jest to uroczystość obchodzona w Kościele bardzo wcześnie, przynajmniej od IV wieku, popularnie nazwana Świętem Trzech Króli. Ofiary za poświęconą kredę i kadzidło będą wyrazem wdzięczności za posługę naszych Sióstr.
  2. Dziękujemy za ofiary na nasze renowacje: bezimienna 50 zł, 200 zł, Zbigniew Kaczmarski 500 zł oraz wpłaty na konto: Aleksandra Kędzierska 100 zł, Henryk Duda 100 zł, Wojciech Wolski 200 zł, Rafał Kontkowski 1000 zł i Dariusz Jawniak 1100 zł. Dziękujemy Wam z całego serca za to, że dzięki Wam nasz kościół pięknieje. Zakupiliśmy tuby, na które w przyszłości zawiniemy obrazy z prezbiterium, a następnie postawimy rusztowania, aby prowadzić renowacje przy ołtarzu głównym i sztukateriach. Musimy odnowić nasz kościół, aby powrócił do pierwotnego piękna i na pewno z Waszą modlitwą i pomocą to nam się wszystkim uda.
  3. Taca z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona na misje, a za tydzień taca na nasze inwestycje.
  4. Ofiary składane przy żłóbku są przeznaczone na „Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego”.
  5. Życzymy Wam błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Dobrej Rady módlmy się za nasze rodziny …  – Pod Twoją Obronę….