Ogłoszenia Niedzieli 3 lutego

W najbliższym tygodniu przeżywać będziemy doroczne wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy., która oddając swoje życie za Chrystusa zasłużyła niewiędnący wieniec chwały. Jej imienniczkom, a także innym solenizantkom i jubilatom najbliższych dni składamy serdeczne życzenia

        11 lutego przypada rocznica objawień Matki Bożej z Lourdes. Od tego czasu, czyli od 1858 roku miejsce to stało się najbardziej popularnym w świecie miejscem pielgrzymkowym, zwłaszcza ludzi chorych i cierpiących.  W tym dniu o godzinie 12.00  w naszym kościele odprawimy Mszę Św., w intencji osób dotkniętych różnymi dolegliwościami., przez wstawiennictwo MBDR będziemy się modlić o zdrowie, o światło Ducha Św. dla lekarzy, te Prośby – Intencje można  składać w zakrystii . W czasie tej Liturgii udzielimy także sakramentu namaszczenia chorych. Zechciejmy także pomóc tym osobom w przybyciu do naszego kościoła.

               Najcenniejszym darem dla samych siebie i dla najbliższych jest ofiara Mszy Św., pamiętajmy także o tych, którzy poprzedzili nas, i być może oczekują na naszą modlitewną pomoc. Pragnących, aby Msze Św., były odprawione w naszym kościele niechaj zgłoszą się do zakrystii, jest jeszcze taka możliwość zamówienia                    Mszy Św.,  w miesiącu lutym.

               W najbliższą niedzielę, 10 lutego po Mszy Św.,   o godz. 13.00 będzie spotkanie dzieci przystępujących                     do I Komunii Świętej.