Chrzest Pański – Ogłoszenia

  1. Drodzy Wierni, serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy koncert  najpiękniejszych kolęd  z różnych stron świata, jakich będziemy mogli posłuchać 14 stycznia br. o godz. 19. w hali widowiskowo – sportowej Globus w Lublinie, ul. Króla Kazimierza 10. To wydarzenie artystyczne jest w Lublinie już po raz trzeci. Artystyczne piękno tego spotkania przedłuża naszą radość Bożego Narodzenia. Szczegółowe informacje o biletach znajdziemy także na stronach internetowych archidiecezji lubelskiej.
  1. Zapraszamy do udziału w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan, w dniach od 18 do 25 stycznia. Jego hasłem są w tym roku słowa z księgi Powtórzonego Prawa: „dąż do sprawiedliwości”. W naszym Kościele będziemy modlić się w intencji jedności wyznawców Chrystusa w modlitwie wiernych począwszy od piątku, natomiast osoby zainteresowane głębszym przeżyciem tego tygodnia zapraszamy do uczestnictwa w ekumenicznych nabożeństwach, jakie będą miały miejsce w naszym mieście. Szczegóły na stronie internetowej diecezji. 
  1. Zachęcamy do zamawiania intencji na luty, są wolne msze w różnych godzinach, tak rano, jak i w południe, i wieczorem. Msza jest pięknym wyrazem naszej wdzięczności Bogu i sprowadza błogosławieństwo tak na żywych, jak na zmarłych. Chętnych do zamawiania zapraszamy do zakrystii.