Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 12.05.2024 r.

  1. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, we wtorek święto św. Macieja Apostoła, w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. W sobotę wspomnienie św. Jana I, papieża i męczennika.
  2. W przyszłą niedzielę odpust z okazji uroczystości Zesłania Ducha Świętego, homilie wygłosi ks. kanclerz naszej kurii ks. dr Adam Jaszcz. Nowennę przed uroczystością odpustową odmawiamy w ramach nabożeństw majowych.
  3. Dziękujemy za ofiary na wymianę dwóch okien w prezbiterium oraz nasze renowacje i wpłaty na konto. Za tydzień taca na nasze renowacje.
  4. Są nowe numery Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Niedzieli – zachęcamy do lektury.
  5. W piątek o godzinie 18:00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe w niedzielę o godzinie 17:00, a na tygodniu o godzinie 11:30 i 16:30.
  7. Zapraszamy na nabożeństwo o uzdrowienie w najbliższą sobotę o 16:00. Po mszy świętej o 17:00 będzie modlitwa o uzdrowienie. Po niej kolejne modlitwy i poczęstunek na naszym podwórku z okazji odpustu.
  8. Ks. Emil Mazur, duszpasterz młodzieży, prosił, abyśmy rozprowadzili kremówki papieskie. W sobotę 18 maja przypada 104 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Dochód z tych kremówek przeznaczony jest na wakacyjne spotkania młodych w Garbowie, w których udział bierze kilkaset młodzieży.
  9. Matce Bożej Dobrej Rady polecajmy…