Ogłoszenia VII Niedzieli Wielkanocnej 2 czerwca 2019 r.

  1. W tym tygodniu przeżywamy w poniedziałek wspomnienie Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę Św. Bonifacego, w sobotę Św. Królowej Jadwigi. Z okazji pierwszego piątku miesiąca i uroczystości odpustowej zachęcamy do spowiedzi świętej o godz. 11.30 i 16.30.
  2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odprawiamy ją codziennie o godz. 11.30 i 16.30, a w niedziele o 17.00. Nowenna jest częścią nabożeństwa czerwcowego.
  3. 9 czerwca w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego będziemy przeżywali odpust. Uroczystej mszy świętej odpustowej o godz. 19.30 będzie przewodniczył J.E. Ks. Abp Stanisław Budzik. Podczas tej mszy będzie także wprowadzenie nowego rektora ks. Andrzeja Oleszko. Wszystkich wiernych serdecznie zapraszamy na tę mszę świętą, a po mszy św. na poczęstunek. Jednocześnie przypominamy, iż w przyszłą niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 13.00.
  4. Od minionego czwartku o godz. 12.00 rozpoczęliśmy odprawiać msze święte za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy do udziału w tych eucharystiach, podczas których modlimy się w intencji rodzin, powołań i pokoju na świecie.
  5. Chciałbym serdecznie podziękować Rodzicom dzieci, które przystąpiły do I-szej komunii świętej. Ofiarę, którą złożyli na nasz kościół przeznaczyliśmy na nowy mszał. Wykonaliśmy także nowy uchwyt pod telewizor, dzięki czemu został odsłonięty obraz św. Rodziny. Za tę troskę o kościół składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy tak hojnie wsparli poszkodowanych w wyniku przejścia trąby powietrznej w gminie Wojciechów. Ofiary składane dzisiaj do puszki przeznaczone są na Świątynię Bożej Opatrzności. Składamy za nie serdeczne Bóg zapłać.